Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megbízható az...

Palesz86 kérdése:

Szerintetek megbízható az olcsokutyuk.hu weboldal? Rendelt már valaki onnan?

Figyelt kérdés
Első látásra megbízhatónak tűnt, de az keltette fel bennem a gyanút, hogy rendeléskor az kéri, hogy egy UniCredit-es bankszámlára utaljam át az összeget, de nem mond semmilyen fizetési azonosítót, amit a közleményben szokás megadni. Ezért én itt megálltam.
2013. jan. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

semmennyire.megrendelik Kínából a cuccokat, ráteszik a hasznot és eladják, szóval a garancia eléggé kérdéses.

Ha ilyen kínai cuccok érdekelnek akkor ajánlom a www.dx.com oldalt !

Ott ugyanezek a cuccok vannak csak sokkal olcsóbban.

Ajánlom ezt a fórumot ha érdekel a külföldi rendelés, itt felteheted regisztráció után a kérdéseid.

[link]

2013. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Monda László válasza:

Csak akkor vásárolj tőlük ha azt akarod, hogy keményen lehúzzanak. Időrendi sorrendben eddig az alábbiakon mentem keresztül.


* Termék megrendelése és összeg átutalása

* Egy hónap eltelik

* Próbálom őket elérni de a telefonjuk mindig kicsörög, így írok nekik, hogy lesz -e már vmi

* Bő egy hét eltelik

* Írok nekik még egy levelet, hogy feljelentem őket a rendőrségen ha nem utalják vissza a pénzemet

* Egy hét eltelik

* Kapok egy választ, hogy a rendelt termék még úton van hozzájuk de visszautalják az összeget ha megadom a bankszámlaszámomat, így a válaszlevélben meg is adom a bankszámlaszámomat

* 3 nap eltelik

* Most itt tartok


Ha hamarosan nem utalják vissza az összeget akkor feljelentem a rendőrségen ezt a minden kritikán aluli bandát.

2013. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Teljes átverés a www.lealkudtuk.hu oldal és a vatera segítségével.


[link]


Ha idegeskedni akarsz és telefonálgatni, akkor hajrá, de én nem tennék próbát. Elég ilyen egy szer, hogy cég meg nincs átverés aztán 2 hónap idegeskedés. Az összeg és a pofátlanság miatt, hogy így rászedik az embert.

CSALÓK

2013. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt az oldalt senkinek nem ajánlom. Egy klón telefont kaptam ami semmire sem jó, még gondolkodom, hogy feljelentem őket a NAV-nál, mert kinézetre egy az egybe úgy néz ki, mint egy márkás telefon.
2013. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Monda László válasza:

Vicces, hogy ezen a heten visszakaptam az osszeget amennyiert anno rendeltem. Igaz, hogy bo fel evet kellett varnom ra es raadasul nem is kamatozott kozben de azert ez is vmi :)


Mellesleg a kommentem utan nem sokkal feljelentettem Drexler Andrast a rendorsegen aki mint kiderult saros tobb ugyben is. Lehet, hogy nem akart sitkora jutni azert csengetett.

2013. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!