Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows xp újrarakása utáni...

Papa777 kérdése:

Windows xp újrarakása utáni net probléma?

Figyelt kérdés
AZ lenne a problémám, hogy win7 volt a gépemen, de nem szerettem, ezért visszatettem rá a windows xpt. De utána nem volt netem. Ez azért érdekes, mert én adom ruoterrel a netet a másik szobába. Akkor nekem miért nincs? A hálózati kártya driver fel van telepítve. A digit is felhívtam, de nem tudott rá választ adni. Segítség mi lehet a probléma. Sűrgős lenne! Előre is köszi!

2013. jan. 30. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a digi-nél van egy olyan, hogy bekapcsolás után, kapcsolódni kell a nethez. Ez lehet automatikus folyamat, de történhet manuálisan is.

Szerintem ez az "alkalmazás" hiányzik a gépről.

Ez alapján talán sikerrel járhatsz: [link]


[link]


[link]

2013. jan. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom
2013. jan. 30. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

" én adom ruoterrel a netet a másik szobába "

ezt meg kifejthetnéd

2013. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SZobámba van a router, és vezeték nélkül küldi át erre a laptopra, amin most írok. Azért érdekes, mert ha itt van net, akkor nálam miért nincs.
2013. jan. 30. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a hálózati kártyám realtek rtl8139 ha ez esetleg számít valamit
2013. jan. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!