Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-Link TL-WR841ND router...

Tp-Link TL-WR841ND router mobilstickkel használható, vagy csak vezetékes nettel?

Figyelt kérdés
Ha igen,hová kell bedugni a sticket?!
2013. jan. 28. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet.
2013. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs rajta USB, nem tudod használni stickkel.
2013. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De még ha lenne se lehetne.
2013. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez kész.Ma vittem vissza egy Zyxel routert,mert bár használható mobilstickkel,nem ismeri fel a Telenorost(az üzletben is kipróbálták,tényleg nem...).Kaptam helyette ezt a Tp-Linket.Tehát ezt is vihetem vissza...Köszi a válaszokat...
2013. jan. 28. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én nem tudom jól,de SZERINTEM egyik routerba se fog menni,hisz nincs rajta operációs renszer ami felismerné és telepitené a hozzá való drivert.
2013. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: biztos, hogy te nem tudod jól. Vannak olyan routerek, amik kezelnek usb stickeket. Ez a típus nem olyan, még csak USB sincs rajta. Amin van USB, az sem mindig kezeli, vagy nem minden típust kezel, a leírásból ki szokott derülni.

(nem csak a windows létezik, mint oprendszer, és az oprendszer megléte, valamint a kezelés nem függ össze)

2013. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy szerintem. De ha egy usb stickhez csak pl windowsos driver létezik akkor józan paraszti ésszel gondolkodva csak azon is fog menni.
2013. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: rossz a gondolat meneted. Lehet, hogy csak win driver van hozzá, de ettől függetlenül a gyártók elkérhetik / megvehetik a specifikációkat, amikkel lefejleszthetik a saját driverüket az eszközre.

Persze a földi halandóknak ilyen specifikációt nem adnak ki, minek is tennék, azok nem írnak router oprendszert. :)

2013. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor még volna egy olyan kérdésem,hogy konkrétan milyen típusú router működik telenoros mobilstickkel?Akkor megrendeljük.
2013. jan. 28. 14:54
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
Konkrétan én ismerek egy módot. Saját tapasztalat: TP-Link TL-WR1043ND router, a gyári firmwaret kicseréltem Openwrt-re. Felraktam a megfelelő csomagokat. Ezután az USB-portba dugott USB-hubon keresztül működött a nyomtatóm, a külsö merevlemezem és egy T-Mobile-os mobilstick.
2013. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!