Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek jó dolog a facebook?

Szerintetek jó dolog a facebook?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt , hogy régen még személyesen beszélgettek az emberek többnyire. a gyerekek a játszótéren fociztak és úgy mesélték el egymásnak a nap eseményeit manapság meg minden ezen az oldalon folyik társalgás, randizás stb stb
2013. jan. 27. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drone007 ***** válasza:
Gusztustalan adatgyűjtő zombicsináló "közösségi" oldal, ami sajnos megkerülhetetlen. Akinek van esze, az csak minimális szinten használja, csak ha muszáj. Sajnos a mai agymosott fiatalok többsége (tisztelet a kivételnek) már azon él.
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anti paladin ***** válasza:
Az egyetlen értelmes funkciója, hogy az ismerősök nagy részét elérhetem rajta ha nem sürgős dologról van szó.
2013. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. arra jó, hogy vannak jó játékok rajta, illetve a friss híreket onnan tudom meg a leggyorsabban, illetve ezen ingyenes a beszélgetés. De nagyon én se használom.
2013. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ?? az egész világon mindenki nyalja az amerikaiak hátsóját feleselgessen!!

én nem nyalom!!!

2013. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fogyasztói társadalom által indukált elk.urvulási tendencia utolsó sza.rdarabja.
2013. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzereteMaUborkA válasza:

aaaaaa feszbukk nagyon jo .fesbucc okosit .en lenni okos hasznalni fesbuck 3 eve.

UI:"a fogyasztói társadalom által indukált elk.urvulási tendencia utolsó sza.rdarabja."

EN NEM BESZELNI IJEN NYELVU MAGYART

2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!