Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Wifi-s (vezeték nélküli)...

Help! Wifi-s (vezeték nélküli) internetet szeretnék, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megmondom őszintén nem értek ehhez a dologhoz, a netszolgáltatónál pedig nem szeretném ha kinevetnének.. :)

Szóval: Vezetékes internetünk van egy bizonyos internetszolgáltatónál (nem írok nevet, nehogy töröljék a kérdést), és én szeretném, ha vezeték nélküli lenne. Mi a teendőm? Hívjam fel az internetszolgáltatót, és mondjam, hogy hozzanak egy routert? Vagy ehhez egy másik csomagba kell átlépni? És ha igen, akkor ezt hogy adjam elő a kedves munkatársnak, hogy ne nézzen hülyének? :)

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy értetlen vagyok! :)


2013. jan. 27. 19:44
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Veszel egy pénztárcának, ízlésnek megfelelő, esetleg mások által ajánlott Wifi routert úgy 3.500 forinttól olyan 60.000-ig, beállítod és kész.


Előtte érdemes megnézni a szerződésben és/vagy megkérdezni a szolgáltatót, hogy megoszthatod vagy sem az internetet!

Bizonyos T betűs szolgálttaónál szokás ADSL mellé olyan Pirelli Router-modemet adni, amiben minden van amit ember kitalálhat (Wifi is) csak le van tiltva. Ha véletlenül ilyened van kérdezd meg a supporttól hogyan kapcsolhatod be.

2013. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

"Előtte érdemes megnézni a szerződésben és/vagy megkérdezni a szolgáltatót, hogy megoszthatod vagy sem az internetet!"


Ezt mindenki pont lesz*rja szerintem. És a szolgáltató sem lép fel ellene, mert nem akar abba a tenyérbe kulázni amiből eszik.

2013. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Utána néztem a neten, és úgy látom Mbit szerint vannak kategorizálva az árak, gondolom ezt össze kell nézni az internet sebességével.

Még egy kérdésem lenne: hol tudok ilyet venni? Nagyobb bevásárló központokban kapható ilyen?

2013. jan. 27. 20:14
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Akár bevásárló központokban is. De árban és választékban is jobban jársz egy jobb nevű számtech. bolttal.
2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!