Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelentsen ez?

Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken ezt írja ki nekem az indavideo:

webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Q4r5DkFXAXMJ:indavideo.hu/hibabejelento+mi%C3%A9rt+akadozik+az+indavideo&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu


Helló, idegen!


Az internet szerint (a szolgáltatód által bérelt vonalak IP-tartománya alapján) külföldön tartózkodsz.

A külföldi sávszélességünk a töredéke a belföldinek. Ha szerinted mégis Magyarországon vagy, ezt egyrészt jelezd nekünk (a lenti szöveges mezőben), másrészt jelezd bátran az internetszolgáltatódnak is, hogy jobban örülnél, ha belföldi lakosnak látszanál. A Indavideó Film (jogi okokból) és az erotikus tartalom egyáltalán nem érhető el külföldről.


Laptoptól(win7) írok,most lett újratelepítve.A netet úgy állítottam be,hogy csak egyszerűen felcsatlakoztam a wifinkre,beírtam,hogy otthoni hálózat,és csak én vagyok jelenleg az otthoni csoportomban.Van egy asztali gépünk,azon van a modem,meg hozzá az elosztónk,mert nem csak az én laptopom,hanem egy másik is a háztartásunkban így kapja a netet.De idáig nem írt ki ilyet az indavideo,hogy én külföldi IP-pel rendelkeznék...Sőt,ez a laptop nem is járt külföldön,tudtom szerint.Mit csináljak?



#IP-külföldi
2013. jan. 26. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd a szolgáltatód vagy irj nekik,hogy tévednek.
2013. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy hozzáértő barátom megnézte nekem,és teljesen magyar IP-pem van.Akkor csak az indavideo nézi be a dolgokat?Azt mondta ez a barátom,hogy szerinte azért látja rosszul az indavideo,merthogy dinamikus az IP-pem.
2013. jan. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!