Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A szüleim nem hisznek a...

Ndm kérdése:

A szüleim nem hisznek a Mojangnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem engedik,h megvegyem eredetiben a minecraftot,mert azt hiszik,hogy ezt egy csaló ember csinálja, és hiába 9 millió letöltő,mindenkitől levon vagy 20000 dollárt...hogyan bizonyítsam be nekik,hogy ez nem igaz?!

2013. jan. 25. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülőknek ezt lehet mondani... :I ők úgy se értik. Igazuk van olyan részt, hogy nem te küldöd el a pénzt, hanem ők veszik le. Mármint a program maga. De az eredeti minecraft.net oldal az teljesen megbízható. Hogy hogy győzd meg, sajnos fogalmam sincs.
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cseréld le a szülőket. XD


Viccet félre: ha technikai analfabéták és úgy félnek a netes vásárlástól, mint ördög a tömjéntől, akkor úgysem fogod őket meggyőzni. Inkább keress egy havert, akinek haladóbb szellemű ősei vannak és vedd meg rajta keresztül.

2013. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az apum profi ilyenekben,többször is rendelt,1x sem csapták be,de főleg ő nem akarja :S nem tom mért ,pedig nincs semmi baja a játékkal,ő is kedveli
2013. jan. 25. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
3#, amikor a fele komid feléhez érte, egyből gondoltam hogy oldjátok meg ketten:D, de mikor a másik felét is elolvastam, megdöbbentem hogy ha ért hozzá, stb stb, akkor miért nem szeretné megvenni neked. A 2-nak van igaza. Ha van valami ismerősöd, vele oldasd ezt meg.
2013. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ra99iii válasza:
ne az eredetid hanem a hu_minecraftot
2013. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
letöltöd ingyen a tört verziót
2013. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen csak a hu_minecraft állandóan beszar...
2013. febr. 12. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:

hm. bocsi, ez nem a minecrafthoz kapcsolódik


egyszer amikor elsőnek akartam eladni a vaterán akkor én csináltam egyedül, és sikerült úgy megbeszélnem a vevővel, hogy leüti (a 60.000ft-os cuccot) de csak megnézi. (visszagondolva: én hülyeállatbarommegminden) De ugye erre a vatera úgy vette, hogy elvitte, így fizetnem kellett a 6%-ot. Nahát ahogy megtudták a szükők, onnantól kezdve meg vagyok kövezve, én is meg az internet is, hogy milyen rossz dolog:D

2013. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trollpapa válasza:
A HU-MINECRAFTOT NE TÖLTSD LE ANNAK TÉNYLEG CSALÓ A KÉSZÍTŐJE
2013. aug. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!