Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt vissza a...

Miért nem tölt vissza a utorrentem, vagy ha esetleg méltóztat is, akkor is nagyon nagyon lassan. ( 15 kb/s)?

Figyelt kérdés
UPC Fiber power 50 netem van. Letölteni tökéletesen tölt. A seed viszont nem megy. Nem tudom mit kellene állítanom, hol, és hogyan, ahhoz, hogy jó legyen a feltöltés. A netem, vezeték bedugva modem, másik vége pc. A utorrent, hálózati tesztnél a portot, zártnak találja. De nem tudom, hogy tegyem nyitottá. Illetve, ettől lehet az, hogy nem seedel jól? :(( Kérlek, segítsetek!!!!

2013. jan. 25. 10:20
 1/2 bi©om4 ***** válasza:

Mivel tudsz letölteni így a hálózattal szerintem nincs gond. Annyi lesz szerintem, hogy passzív a kapcsolatod a trackerrel így a torrent oldalon hiába vannak (ha egyáltalán vannak!!! peerek) azok is passzívak* akkor köztetek nem lesz forgalom.

Próbálgassad több torrenttel is, ajánlom az olyant amit sokan szedNEK, ott biztos kell legyen feltöltésed is.



*passzív kapcsolat: "Ez azt jelenti, hogy más userek nem fognak tudni kapcsolódni hozzád, csak te hozzájuk. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy te csak aktív userektől fogsz tudni letölteni, szintén passzívaktól nem. " by nCore

2013. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vissza tölteni csak lassan megy akkor nem kell semmit se állitani csak egyszerűen sok a seeder.
2013. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!