Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számláz-e a UPC a wifi ért?

Számláz-e a UPC a wifi ért?

Figyelt kérdés

A upc az én csomagomhoz (firepower25) havi 600 ft fejében vesztegetné a wifi-t. Adtak egy modemet, a telomon látom hogy a mondem küldi a wifi jelet csak le van kódolva, a modem hátulján rajta van matrica a kóddal, vajon ha telommal rá mászok wifi re már számlázzák is a 600 ft/hót??

És ha igen akkor ezt egy ruter-rel ki tudnám kerülni?



2013. jan. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

-nem számláz

-nem a wifiért kell fozetni havi 0,600k Ft-ot, hanem azért, hogy kaj egy routert. Szerintem.

2013. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
600ft-ot elírtam, közbe máshol jár az eszem :)
2013. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy 0,6k = 600 forint.


Érdemes saját routerrel megkerülni a havidíjat, mert egyévi bérleti díjból tudnál olyan routert venni ami neked ingyen évekig mehet.


A hatszáz forint pedig nem a forgalmi díj, hanem a bérleti havidíj. Annyit forgalmazol vele amennyit akarsz.

2013. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy 0,6k = 600 forint. "

De az idelátogatók 80%-a nem tudja, ezért javítottam. erősárammal baberálok épp és oda koncentrálok :D

2013. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Válts át FiberPower50 netcsomagra és duplán jól jársz.

1./ Jóval erősebb netet kapsz

2./ Ennek modemében már eleve be van épitve gyárilag a router, nem kell külön megvenni, ami helyet is foglal. Nekem ilyen van és ezt használom, a routerem átment tartalékba.

2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem füzetek +600/ft-os dijat, a modem mégis küldi Wifi jelet. Minek lenne a bérleti díja a 600, ha már amugy is wifi-s.(Még sose csatlakoztam a Wifi-re, félvén a díjtól.)
2013. jan. 25. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár használod a wifi-t akár nem, ha nem ingyen járt a nagy sávszélességű csomaghoz, akkor az havidíjas. Mivel nem a szórásért fizetsz, hanem hogy nálad van.


Ha a számlán ez még sincs feltüntetve, de mégis van wifi a házban, az egy érdekes eset (mivel a csomagok között csak az 50 és 120-nál van írva az ingyen modem-wifirouter).

2013. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 26. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van. A FiwerPower 25 modemje neked soha nem ad jelet, amit észlelsz, az egy kóbor valami a szomszédoktól, ami valószinű le is van védve
2013. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!