Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak én nem látom a...

Miért csak én nem látom a Facebook értesítéseimet/hozzászólásokat a bejegyzéseimen?

Figyelt kérdés
Körülbelül tegnap óta a Facebook nem küld nekem értesítéseket semmiről, ha pedig küld, akkor arra kattintva sem ad ki semmit (például a hozzászólást amiről az értesítés szólt). Okostelefonon át valamilyen oknál fogva minden értesítés megjön, de ott sem tudom megnézni azt, amiről tájékoztat. Idehaza többünknek van adatlapja, így hát azt is le tudtam ellenőrizni, hogy más látja a hozzászólásokat és egyebeket a bejegyzéseimnél, csak én magam nem. Megpróbáltam Firefoxon és Chrome-on is eddig, valamint a gyorsítótár törlésével is megpróbálkoztam, semmi. Tud valaki segíteni? Ez is csak a honlap hibája lenne, amit ki kéne várnom?
2013. jan. 23. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!