Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC vagy Digi net?

UPC vagy Digi net?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnénk át térni valami normális, elfogadható internet szolgáltatóhoz.Jelenleg a falu internetjénél vagyunk de az az állítólagos 2,4 mb még a rákos YouTube-t sem képes behozni..

Az a helyzet, hogy UPC,vagy DigiNetben gondolkodtam, ha esetleg valaki tud komolyabbat esetleg megbízhatóbbat akkor nyugodtan írhatja, és az lenne még az egyik feltétel, hogy nem szeretnénk hozzá vezetékes telefont fizetni, édes anyám egyedül nevel minket és sajnos így is sok a kiadása..


[link]


50 mbps dolgot nézegettem, mert az azért jóval több mint a mostani, kb. ugyan ennyit fizetünk úgy mond a 'semmiért', és mindenképpen WiFi-s kéne, mivel a házba több számítógép is van.


Előre is köszönöm a komoly válaszokat, segítséget!



2013. jan. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk digi van és fasza viszont upc-ről sok jót nem hallottam.
2013. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DIGI,jobb mint az UPC,röviden ennyi.UPC-ről én se halottam jókat amúgy..
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laksz, akkor UPC, ugyanis ott DIGI tutira nem lesz. DIGI-t sajnos csak társasházba éri meg, mivel drága az optika.


Nekem 13 éve UPC van és alapvetően meg vagyok vele elégedve. Sebesség jó, kimaradás ritkán van, lassulás szintén elég ritka. Viszont ha jönne a DIGI, szemrebbenés nélkül váltanék, mert ár/érték arányban porrá alázza a UPC-t. A UPC drága és idegesítően aránytalan sávszélességet ad (50Mbit-hez kapsz 5Mbit-et, 25-höz meg nevetséges 1,5Mbit-et, míg DIGI 20Mbit-hez 10Mbit-et, 40-hez meg 20-at ad)

2013. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán, van a falutokban UPC is és Digi is ?

kétlem ,

2013. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!