Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik youtube-n zeneszámokat...

Akik youtube-n zeneszámokat játszanak zongorán, gitáron stb. Honnan szerzik meg a számok kottáját?

Figyelt kérdés
Természetesen magán emberekre gondolok, akik házi videót töltenek fel arról, ahogy egy-egy híres számot játszanak hangszereken.
2013. jan. 20. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy megveszik súlyos pénzeken, vagy letöltik a netről, mert az internetnek nevezett szuperhálózatban minden bekapcsolódó számítógép, összes adata részt vesz. A tiéd is.
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Legtöbben nem kottából játszanak.

Aki igen az vagy ismerettséggel vagy inkább Megvásárolják esetleg Google.


Magyaz zenék:

[link]

Egyéb

[link]

2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interneten rengeteg kotta hozzáférhető, de biztos van aki hallás alapján tanul meg egy zeneszámot (én is szoktam így, de ha végképp nem megy, akkor marad a kotta). Én általában innen szoktam letölteni, itt nagyon sok (főleg külföldi) dal kottája megtalálható: www.911tabs.com
2013. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy megveszik. A youtube-ra gitáros, zongorás, bármilyen egyéb hangszeres videót feltöltő emberek 90%-a a neten keres kottát vagy tabot. Az ismertebb könnyűzenei számokhoz kismillió tab/kotta kering a neten, melyeket végignézve kiválaszthatod a szerinted legpontosabbat. Pl a Led Zeppelintől a Stairway to Heaven-nek minimum 15 féle gitártabját láttam már neten, de persze sokkal több is van...

Természetesen vannak olyanok, akik megveszik a kottás/tabos könyveket, de ők a kisebbség. Ennek főleg annak fényében nem látom értelmét, hogy gyakran előbb kerül fel netre egy szám tabja, mint hogy az adott zeneszámot hivatalosan kiadnák.

2013. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!