Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hibás feltöltés YouTube-ra,...

Hibás feltöltés YouTube-ra, mi az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy Youtube videós vagyok, és naponta több gameplay, tutorial és egyéb videót töltök fel, pár napja viszont ez megszűnt...SEMMILYEN videót nem tudok feltölteni normálisan.


Nem az a baj, hogy rossz formátumba van feltöltve, semmi ilyesmi, egyszerűen kész a felvett videó 720p-be, feltöltöm és a egymilliárdszorosára romlik a videó. Ilyen UFO támadáshoz hasonlóvá válik a hang, talán a Mátrixba volt hasonló, az egész egy összekuszált hangok háborúja, a képminőség meg egy 40 éves döglött TV-jéhez hasonló.

EGYSZERŰEN BORZASZTÓ UNDORÍTÓ A VIDEÓ, semmi nem látszik, semmi nem hallatszik, beazonosítani se lehet hogy vajon mi a rák van a videóba, néha még magam sem tudom.


Megpróbáltam ötféle formátumban százféle kódekkel..de semmi, ugyanolyan szar, azt hittem már a gépem ment tönkre de nem, máshova feltudom tölteni normálisan, de könyörgöm, én a Youtubera szeretném. Agyhalál az egész.


Aki találkozott ilyennel, vagy tudja a megoldást, esetleg mindkettő, legyen szíves segítsen. Szóval mi a gáz ??



#hiba #YouTube #hibás feltöltés
2013. jan. 20. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!