Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be 2 internetes...

Miért nem jön be 2 internetes oldal a Mozilla 18. 0.1-el?

Figyelt kérdés

Minden általam nézegetett weboldal bejön, de a www.idokep.hu illetve egy banki oldal sajna nem jön be, mobilinternetem van, T-Mobilos. Másik gépen másik internettel viszont bejön.

lehet, hogy a böngészővel vannak problémák? Pedig már újra is telepítettem. Valami ötlet?


2013. jan. 19. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

"Másik gépen másik internettel viszont bejön."

Ezt úgy érted, hogy a másik gépen egy másik böngészővel próbáltad? Amúgy én is Firefoxot használok (18.0.1 szintén), és az idokep.hu -t behozza gond nélkül, szóval szerintem a probléma a te készülékedben van!

2013. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy értem,hogy másik gépen, digis internettel ugyanezzel a böngészővel működik.

Most próbáltam a beépített ie8-al is, de azzal sem müxik sajna.

2013. jan. 19. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg dob valami hibakódot, ilyenek? Vagy csak egyszerűen tölt-tölt, de semmi?
2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tölt be semmit sem.
2013. jan. 19. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem érdeklődj a T-Mobile-nál, ők tudnak segíteni.
2013. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
időközben a gépet újra telepítettem akkor először müködött majd ismételten nem. Rájöttem hogy ha menetközben amikor a modem csatlakozott és akkor még müködött majd később nem jön be az oldal, ekkor lecsatlakozok a netről a modmemet eltávolítom majd újra csatlakozom akkor megint csak müködik az oldal.
2013. jan. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!