Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelzi/érzékeli számos...

Miért jelzi/érzékeli számos oldal és szerver azt, hogy Oroszországból netezem?

Figyelt kérdés
Nem tudom jól megfogalmazni a kérdést mert nem vagyok otthon a számítástechnikában, de pár hete Battlefield 3-ban csatlakozni akartam egy német szerverre és kirúgtak mondván, hogy játékosok Oroszországból nem játszhatnak a szerveren. Most az egyik weboldal a következőt írta ki nekem: Based on your IP we have determined you should be viewing the site in Россия. Ez pedig már nem az első alkalom, hogy arra utaló kiírást kapok egy oldalon, hogy Oroszországból netezem. Mi ennek az oka és milyen megoldás van erre?
2013. jan. 19. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a géped egy zombihálózat tagja, amelyiknek a központja Oroszországban van.

Ments le mindent, futtass le Kaspersky Online Scannert, aztán ha tiszta a géped, telepítsd újra. Cseréld le az összes jelszavadat, tegyél fel jó erős tűzfalat és vírusirtót.

2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már egy ideje azt vettem észre, hogy nagyon lelassult a gépem annak ellenére, hogy nem telepítettem új programokat, ezek szerint ez ennek a következménye lehet? Mindenképp csinálok egy teljes vírusirtást és újratelepítést, a jövőben esetleg hogyan tudok hatékonyan védekezni ez ellen?
2013. jan. 19. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le az ESET Smart Security 30 napos próbaváltozatát, aztán ha lejár,használd tovább újságkóddal. De meg is lehet venni, sajnos nem olcsó.

[link]

2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!