Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Travianban mikor indul klasszi...

Travianban mikor indul klasszik szerver? Rég játszottam, gondoltam, újra kipróbálom, de az új olyan lassú nekem, hogy nincs értelme nekiállni, szinte fél óra, mire pl. be tudok menni a faluközpontba

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 11:45
 1/7 anonim válasza:
Játssz inkább a klánháborúval, az jobb, és gyorsabb.
2013. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. Regisztráltam, de azért a travi a szívem csücske :)
2013. jan. 19. 11:55
 3/7 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az előző klasszik szervernek már lassan fél éve vége, és még csak nem is törölték.. Voltak róla hírek, hogy áprilisban lesz, mégsem indult. Remélem én is, hogy lesz, nekem is jobban feküdt az a fajta játék, mint ezek az újabb verziók, de sajnos ezekre mostanában nagyobb az igény, és a cégnek a bevétele is sokkal nagyobb az ezüstök bevezetése miatt..

Azért ne add fel a reményt, ha lesz, ott találkozunk! ;)

2013. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Írnál majd, ha kezdődik véletlenül?Amúgy fiú, vagy lány vagy? :D
2013. máj. 25. 23:20
 5/7 anonim válasza:

Persze, feltétlenül visszajelzek, ha tudok valami frisset, feltéve, ha nem felejtem el :) Minél többen vagyunk, annál jobb! ;)

Egyébként fiú vagyok :)

2013. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :D Az újban tetszenek a kalandozások, egyébként a régit sokkal jobban szerettem. Ráadásul az új grafikával sokkal lassabb a gépem, minden 2-3x annyi idő, mint a klasszik szerveren...
2013. máj. 26. 00:11
 7/7 anonim válasza:

Vannak az új típusnak is szépségei, például én szeretem a hős kellékeit, az egyetlen nagy hátránya, hogy itt tényleg sokkal jobban lehet érvényesülni, ha sok pénzt ölünk a játékba, ami rám sosem volt jellemző.. :(

De itt is ugyanúgy a társaságon múlik, nekem sikerült jó társaságban maradnom, így a szórakozásomon nem rontott semmi sem :)

És Te lány vagy, vagy fiú?:)

2013. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!