Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az RTLMOST. HU oldalon nem...

Az RTLMOST. HU oldalon nem indul nekem egy video (eddig mindent meg tudtam ott nézni). Amikor inditanám a videot, azt dobja ki hogy:"a video csak magyar nyelvű beállításokkal tekinthető meg"-mit akar ez pontosan jelenteni?

Figyelt kérdés
Semmi féle beállítási menüt nem találtam ott.
2013. jan. 18. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már többször kitöltöttem a kérdőivet,de nem lehet elküldeni,mindig azt irja ki hogy hiba törtönt...csak azt nem értem hogy miért pont ez az egy video nem indul el és minden más igen :(
2013. jan. 20. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem linkeled be hogy melyik az a video?
2013. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

És még ennek az 1. része sem indul

2013. jan. 21. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a következőt írja ki : "A következő hiba történt: 6030 Hiba történt"

-----

Nekem sem működik, ez már bőven elég indok arra hogy küldj egy email-t az oldal üzemeltetőjének (rtlklub.hu@rtlklub.hu) , leírva hogy melyik videót nem tudod megnézni és azt is hogy a kérdőív kitöltésével is gond volt, természetesen rendesen megfogalmazva. Írd meg ide hogy mit válaszoltak!

2013. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kód: 6030 - AG_E_DRM_OUTPUT_PROTECTION_REQUIRED


Ez a tartalom olyan kimeneti védelmet kíván, amit ezen a gépen nem lehet bekapcsolni. A hiba akkor jelenik meg, ha a licensz nem támogatott licensz védelmet tartalmaz.

2013. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!