Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahonnan elő lehet kotorni...

Valahonnan elő lehet kotorni a böngészően elmentett felhasználóneveket és jelszavakat?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, ahol már ezer éve elfelejtettem a jelszavam, és emlékeztetőt sem tudok küldetni, mert már nem él az e-mail cím.

El volt mentve a böngészőben (Mozilla), tehát mikor megnyitottam, alapból be volt írva a felhasználó és a jelszó, de most valamiért kitörlődött. Mikor megnyitom az oldalt, üresek a mezők. Nekem meg nagy szükségem lenne rá.

Nem lehet valahonnan előszedni?


2013. jan. 16. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha onnan kitörlődött, akkor az sajnos reménytelen.

Nem tudod az ottani e-mail címedet újra regisztrálni?

2013. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SIW

[link]

Szoftver

TITKOK -ra klikk és a jobb oldalt kilistázza az összes MENTETT jelszót, ami a gépen használva van, volt a rendszertelepítéstől számítva.

2013. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi. Második: csak a böngészőben volt elmentve, azt pedig sajnos a program nem írja ki:(

ÁÁHHHHH, a franc egye meg.

De nem is értem miért tűnt el a Mozillából, ha el volt mentve:(

2013. jan. 16. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelszavaidat egy Firefox add-on -nal kimentheted / visszaállíthatod:

Password Exporter:

[link]


Másik módszer a Mozbackup nevezetű program, minden beállítását képes lementeni a firefox-nak. (kedvencek, jelszavak, webhely beállítások, stb...)


későbbi eshetőségre...

2013. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyan kell lementeni a Firefox "jelszótárolóját"? Melyik fájl tárolja a jelszavakat?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


A felhasználó fájlokat a C:\Documents and Settings\<felhasználó név>\Application Data\Mozilla könyvtár tárolja.

Ezt a mappát kell kimásolnod.

Ebben vannak a jelszavak, könyvjelzők, kiegészítők stb.. Magyarul, a komplett profilod, amit a FF-ban beállítottál.

Újra telepítés után visszamásolod, felülírva, már az ott lévőt.

2013. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül (még az újabb válaszok elolvasása előtt) a tesóm megoldotta:) Jól jön egy informatikus a családban:DD


Egyébként: Az eszközök, beállítások, biztonság, mentett jelszavak fülben vannak:)

2013. jan. 16. 20:16
 7/7 anonim válasza:

Hali, nekem is megsúghatná a tesód!

A chrome-portable -ban megtaláltam, a profil menü alatt.

De az Opera-portable-ban nem találom, ezért meg sem próbálom sem a telepített, sem az újabb portable változatokat. Segítene a tesód? Szépen kérem!

2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!