Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mire jók ezek az...

Facebookon mire jók ezek az idézet megosztások?

Figyelt kérdés

Komolyan már muszáj megkérdeznem mert tele van velük az egész oldal. Hogy a pasik ilyenek a csajok olyanok, a szerelem ilyen...

Kit érdekel !!!

És ezt emberek ezrei csinálják, csak azt nem értem h mé ?

Komolyan én lennéék az egyetlen akit ez nem érdekel és nem is csinálja. Amúgy igazából csak azért vagyok fent mert kb mindenki ezen van. De napi 10 percbe ki is merülnek a látogatásim. Viszont ez marhára idegesít.


2013. jan. 15. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel ne aggódj, nem vagy egyedül. Az én egyik ismerősöm is elkezdte tegnap... a 4. megosztás után elrejtettem. Ennyi.
2013. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bölcsesség van bennük... azaz volt régen, mikor még ez nem volt divat. Régen tényleg jó szövegek mentek, és nagyon ritkán találkoztam ilyen idézetekkel az oldalon, nekem is tetszettek. Mamár egy idióta eszetlen hülye DIVAT-ba torkollott az egész!!! Ugye nem kell mondanom hogy mit jelent a DIVAT kifejezés igazából: Csináljuk azt amit a többi ember, kövessük őket, hasonlitsunk rájuk hisz népszerűek, mert csak igy leszünk elismertek, olyanok mint ők, másolatok, és igy nem leszünk kitaszitottak a társadalom számára... mert ez a DIVAT :) . Utálom ezt a beszűkült látásmódot. Nevetséges ostoba ösztön ez.


Ez igazából amint irtam egy ostoba ösztön, ennél oknál fogva nem kell rájuk haragudni, mindenkiben benne van ez, csak valaki tudja kontrollálni, ÉSSZEL használni! Ők nem... :) . Sodródnak az árral...


És sem osztok meg egy ilyet sem! Nem szokásom beállni a sorba soha! Engem is idegesitenek néha, de ahogy böngészem az üzenőfalat, egyszerüen az agyam már szelektálja ezeket, és akaratlanul átsiklik a tekintetem ezek felett!!! Már értelmetlen gyerekes dolog lett...


Nem tudsz mást tenni, mint ahogy az előző válaszoló irta, eltudod rejteni az ismerőseid bejegyzéseit. Elég egyszer megtenni, és többet nem látod ha nem akarod. Vissza is lehet állitani később. Klikk egy bejegyzés jobb felső sarkában található kis nyilacskára vagy mi van ott, és ott lesznek az opciót :) !


F/27

2013. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!