Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám a diginetet...

Hogy tudnám a diginetet laptopról is használni?

Figyelt kérdés
Diginetünk van, eddig csak rendes gépről használtam de most kaptam egy laptopot. Át dugtam a netkábelt a laptopba de nem érzékeli, nem kapcsolódik a digietre. Azt írja ki hogy "nem azonosított hálózat, nincs internetkapcsolat". Telepíteni kéne vmit a laptopra is vagy ez hogy működik?

2013. jan. 14. 02:25
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Van ahol a Digi "betárcsázós", tehát név/jelszó kell a belépéshez, most ezt a Windows vagy lerendezi bekapcsolásnál vagy nem. De nem is ez a lényeg. Internet előfizetést az első alkalomkor beregisztrált gép hálókártyájának Mac címéhez köti a szolgáltató. Vagy kell egy router, ami kifelé klónozza a másik gép Mac address-szét, vagy ha tud olyat a notiban lévő hálókártya akkor ott kéne klónozni.
2013. jan. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, bár nem teljesen értettem mindent..:P szóval kezdjem azzal h veszek egy routert?
2013. jan. 14. 02:43
 3/3 anonim ***** válasza:

a digis netet is csak routerrel lehet elegánsan elosztani 2 gépre,

neked a lakásba,a legolcsóbb TP-Link router is megfelelne,

így képzeld el :

[link]

2013. jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!