Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom szinkronizálni a...

Hogy tudom szinkronizálni a facebookot telefonnal? ( bővebben lent, fontos! )

Figyelt kérdés
Múlt héten valamit csináltam a telefonommal , és a meglévő telefonszámokhoz hozzá adott minden ismerősömet , ha rá mentem akkor pedig némelyiknél az email címet illetve a telefonszámot is kiírta ! Ez nagyon praktikus volt , viszont eltűnt. hogy tudnám újra visszaállítani ? SAMSUNG GALAXY MINI telefonnal rendelkezem. odáig eljutottam , hogy a telefonkönyv > tevékenységeknél írta az állapotfrissítéseket , az előzményeknél az üzeneteket , de nekem konkrétan a névjegyzékeknél kellenek a nevek telefonszámmal és az email címmel .

2013. jan. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenkezz ki a Facebook alkalmazásból, majd jelentkezz vissza, ekkor megkérdez valamit, amire Sync All lesz a válasz. :D
2013. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A facebookot: nyisd meg a facebook alkalmazást annak a főképernyőjénél nyomd meg a menü gombot(bal felül), App Settings / és legalul ott van hogy sync contacts, ott kell rámenni hogy Sync all.

A telefonkönyvet, hogy csak a telefonszámos kontaktokat mutassa: nyisd meg a telefonkönyvet, menü gomb, megjelenítési beállítások.

Arra figyelj, hogy a facebook fiók is hozzá legyen adva a fióklistádhoz! A telefonkönyvnél menü gomb, fiókok. Ha ott nincs egy facebook fiók, akkor a fiók hozzáadása gombbal állítsd be.

2014. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
arra hogy a képeket miért adja a névjegyekhez azt nem tudom ..
2014. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 akela70 válasza:
töltsd le a Sync.me alkalmazást, az megoldja...
2017. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!