Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tehetem...

Facebookon hogyan tehetem láthatóvá bizonyos adataimat?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar az a tény hogy az adatlapomon csak a nevem, a profilképem, és a nemem látszik. Nem tudom megváltoztatni hogy kiírja hol tanulok, hol élek, a kapcsolataimat, pedig az ismerőseim könnyebben megtalálhatnának, és ha ismerősnek jelölök valakit, könnyebben felismerne. A Beállításokban (elméletileg) be van állítva egy két dolognál a nyilvános megjelenés, ám amikor "ismeretlenként tekintem meg az adatlapomat" (ugyebár van ilyen lehetőség is, bár nem tudom mennyire megbízható) akkor csak azt a kevés dolgot látom amit fent említettem. Valaki tudna nekem segíteni?

2013. jan. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Adatlap (idővonal) -> adatok alatt Névjegy -> Szerkeszt és egyenként beállíthatod kik láthatják.
2013. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy akárhányszor beállítom, kijelzi hogy mindenki számára látható valami, de utána az ismeretlen szemszöge szerinti megtekintésnél pedig mégsem látom
2013. jan. 11. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, ezt kívül állok mondták akik ránéztek az adatlapodra?:/ Ebben nem tudok segíteni a facebookoddal lehet baj..
2013. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van olyan lehetőség facebookon, hogy kívülállóként nézheted meg az adatlapodat. Ott nekem csak a fentieket mutatja, de nem tudom hogy ez mennyire megbítható.
2013. jan. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!