Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kollégiumok hálózata, szervere?

Kollégiumok hálózata, szervere?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam fent egy havernál aki beirt valamit a>>start>>all programsnál levo kis ablakba valamit és feltudod menni egy serverre.

Kerdesem,ha wifivel oda megyek egy ilyen kollegium melle akkor en is betudok jelentkezni,ha wifin vagyok...?hogy mukodik ez


2013. jan. 9. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:

" egy ilyen kollegium"


egy milyen kollégium?

2013. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szlovák,...szoval nem hiszem,hogy lenyeges :) melyik.
2013. jan. 9. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
nem az erdekelt hogy melyik csak nem igazan ertem a kerdest, pontosan mi hogy mukodik
2013. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésből látszik, hogy kb semmit nem tudsz róla, hogy milyen szerver, milyen kapcsolattal, ezért nem, nem fog menni.
2013. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kerdem kb. hogy mit kell tudni hozza ...
2013. jan. 10. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:

de mihez a jó ég áldjon már meg


MIT akarsz csinálni??

2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeken a szervereken pdf,word dokumentumok,jpg-k vannak fen .Elozo evi dolgozatok stb...
2013. jan. 10. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:

kollégiumfüggő..


attól függ, ha csatlakozik az internethez a szerver (már miért ne), akkor el tudod érni kívülről is


milyen szerver, ftp/http?

2013. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!