Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A porfolio.hu-n lévő fórumnak...

A porfolio.hu-n lévő fórumnak egyik tagját szeretném elérni. Hogy tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudja véletlen valaki hogy hol van a "tagok"listája ahol esetleg egy tagra kattintva róla adatokat tudhatok meg - pl. az email címét - ...


Láttam egy ilyen hozzászólást: "...ha arra a címre küldöm ami megvan adva, az jó...?"


ezért gondolom hogy esetleg van egy ilyen rész az oldalon, meg mert az összes fórumon van ilyen. Vagy azért nem láthatom én ezt mert még csak tegnap regeltem? Mert biztonsági okok miatt nem engedi az oldal hogy hozzászóljak sem.


Tehát ha ez e helyzet, akkor a köv. kérdésem is volna:

Nincs valakinek oda régi azonosítója? Csak mert akkor megmondanám a nick nevét annak akit el szeretnék érni, és ő megnézhetné nekem...



#porfolio.hu
2013. jan. 9. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
ja...ja....ja...
2013. jan. 10. 23:18
 2/3 A kérdező kommentje:
...
2013. jan. 18. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor ezt lassan feladom :)
2013. jan. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!