Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Császtok miért nemlehet a...

Császtok miért nemlehet a youtube-ról zenét leszedni?

Figyelt kérdés
Én úgy olvastam hogy, a youtube-ról nem lehet mp3 zenét konferálni mert törvénybe Ütközik és bűncselekményenek számít nektek mi.erről a véleményetek.!?

2013. jan. 9. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A nem szabad és a nem lehet közt nagy a különbség.

Attol még az ilyen ***** oldalak működnek.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam hogy a youtube bepereli az összes ilyen oldalt ami a youtubet! konferálja és aki azokról a oldalakrol Zenét vagy videot töltött az bűncselekménynek számít És lefogja állítani az összes ilyen oldalt :P
2013. jan. 9. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:

sok sikert neki.

Amióta internet létezik azóta küzdenek ez ellen.

A konvertáló oldalak nem követnek el bűncselekményt csak aki használja akikből naponta több millió van.Már ezeknek a rögzítése is nagy feladat nemhogy megkeresni és büntetni.

A youtube nemhogy tiltaná de már ellenőrizni sem tudja a feltöltött videókat 100%-ig lásd a teljes filmek minden nyelven.

2013. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehethogy igazad van de hídel nekem az IP címed alapján megtudják mondani hogy honnan is töltöd azta bizonyos zenét meg videót! És elő szednek a földalól is akarmilyen varázsló vagy, már pároldalt leis állítottak Az összes ilyen oldalt befogják perelni és azokat is elő szedik akik ezen oldalon konferáltak le. És árusították Videokat és filmeket zenéket :P
2013. jan. 9. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
az egész emberiség börtönbe vonul, prepare for the worst : D
2013. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én így olvastam de nem ára,gondoltam hogy minden ember börtönbe vonul :D arra gondolok hogy aki ezekel. kereskedet és árutsitota, PL DVD vagy filmeket azok ellen, el. járás indul
2013. jan. 11. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mindig is így volt.

Senkit nem érdekel hogy kispista letöltötte és otthon vagy a telóján hallgatja viszont ha ezt haszonszerzési céllal felhasználja az büntetendő.A szerzői jogvédelem sem arról szol hogy nem csinálhatsz másolatot hogy pl egy fm transzmitterrel hallgathasd az autódban hanem arrol hogy nagyközönség előtt nem használhatod.

2013. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!