Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elolvasni más...

Hogy tudom elolvasni más facebook üzenetét?

Figyelt kérdés

hallottam h van egy oldal ahol meg tudom nézni? tudtok erről vmit? :)


jah és senkinek nem akarok ártani!!


2013. jan. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem akarsz ártani senkinek, akkor miért érdeklődsz olyasmi felől, aminek egyetlen alkalmazási terüelte az, hogy valamilyen szinten árts másoknak?

2. Nem, nincs olyan oldal. Ez a való élet, nem valami ámérikái akciófilm, ahol van egy piros HACK gomb, amit ha benyomsz, a világon akárkinek a rendszerébe betörhetsz.

2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom h van, láttam...
2013. jan. 5. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1.nincs.2.bűncselekmény!pont.
2013. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mutasd meg, ha láttad... és kérlek, nekem, tudatlan, diplomás informatikusnak magyarázd már el, hogy szerinted ez hogy a jó fenébe valósítható meg? (Anélkül, hogy valami módon kikunyerálnád a jelszavát.)
2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem enm büncselekmény:D kedves hozzászólók ha nem értetek hozzá ne írjatok :D először is facebookon midnen publikus bármit föl raksz azt bárki más láthatja. A facebook új keresője még a barátaid privát üzeneteire is rá tud keresni :) és nem illegális mivel amikro elfogadtad az adatvédelem potlikát azt is elfogadta, hogy a facebook nyuhodtan használja az adaidat illetve elfogadta azt is ha bármi változás történik abban az adatvédelmi politikában azt is elfogadod :D olvassatok indexet!! :D
2013. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!