Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok Wifi-re rácsatlakoz...

Hogy tudok Wifi-re rácsatlakozni a laptopommal?

Figyelt kérdés

Több Wifi elérhető helyen voltam már (pl.kávézó,pláza stb.) és próbáltam rácsatlakozni a Wifi-jükre,de nem sikerült.A szomszédom is felajánlotta,hogy nyugodtan csatlakozhatok az övéjükhöz is.Látni látom mindet,van jelerősség is,de mindig azt írja ki, hogy "A Windows nem tudott csatlakozni a következőhöz:..."



A laptop jobb lenti sarkon van egy "lépcső" szerű jelzés,arra kattintok, felhozza a lehetőségeket (Vezeték nélküli hálózati kapcsolat) és kiírja hogy mit talált meg. Rákattintok az adott net elérésre -> Csatlakozás -> Kapcsolódás a ... kiszolgálóhoz -> és itt írja ki hogy Sikertelen,mert A Windows nem tudott csatlakozni a következőhöz.


2013. jan. 5. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
ez sok dolog miatt lehet, nekem például akkor szokta kiírni, ha fennakadok a MAC-filteren (de egy kávézóban ez nem valószínű)
2013. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!