Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik az...

Miért nem csatlakozik az internet a gépemhez? Windows7

Figyelt kérdés

Telepetitem a Windows 7-et és nem értem miért nem tudok internethez kapcsolódni.A windowsom magyar.

Szerintem valami driver hiba vagy akármi valaki helpeljen ha adtok egy linket akkor letöltöm az úgy jó lenne várom válaszotok.Modemem:Paradyne,Netgear MR 314 Csatlakozás Lan kábelel


2009. aug. 26. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az internet csatlakozik a gépedhez, hanem a géped az internethez. Valószinűleg nem állítottad be a DSL kapcsolatot. Most nincs előttem Win7, de ha otthon leszek megírom hogyan kell.
2009. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alaplap Lan driverét feltetted?
2009. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval. Control Panel, network and sharing center, set up a new connection or network, connect to the internet, (set up a new connection anyway), broadband (pppoe), beírod a szerződésben kapott felhasználónevet és jelszót, elnevezed a kapcsolatot, bepipálod, hogy remember, és connect. Ha kérdezi, csináljon ikont az asztalra.
2009. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
magyar nem angol de kösz a segítséget az lehet hogy nincs feltéve honnan tudjam hogy milyen driver kell rá valaki heleplne?
2009. aug. 26. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alaplap gyártójának honlapjáról.Úgy tudom Vista meghajtók jók Windows7 alá.

/XP alatt legalábbis nekem nem ment a hálókártya driver nélkül./

2009. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 26. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:

Keresnél nekem egyet alaplapom:asus p4s800-mx

nem találok googlébe csakolyat ami internetes :S

2009. aug. 26. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
ha az eszközkezelőben nem sárga felkiáltójeles, akkor rendben a driver, csak a kapcsoaltot állítsd be ahogy leírtam (bocsi, nekem meg angol van). Ahhoz az alaplaphoz kell hogy legyen driver alapból a Win7-ben, kizárt, hogy ne legyen. Ha DSL-ed van, akkor mindenképp kell a PPPoE kapcsolatot megadni.
2009. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oksamegprobálom remélem jó lez
2009. aug. 27. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!