Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube feltöltés korlát...

Youtube feltöltés korlát növelés kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb méretű és nagyobb időtartalmú videókat feltölteni, de 23-perc már nem fér bele. Utána néztem, hogy meglehet-e oldani, és megis találtam, de mivel a telefon számomat kérné, ez nem kerül pénzbe?



"Fiók ellenőrzése

Miért kéri el a YouTube a telefonszámodat


Mielőtt engedélyeznénk YouTube-fiókod számára a korlátlan hosszúságú videók feltöltését, megkérhetünk arra, hogy igazold: a fiókod aktív és a Te tulajdonodban van. Ez egy hatékony módja a visszaélések megakadályozásának."


Ha hosszabb videót szeretnék feltölteni, akkor az nekem anyagi költségekbe fog kerülni??? Vagy ezt meglehet oldani ingyen is?



2013. jan. 2. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szlovákiai vagyok, nálunk nem került pénzbe. Ez a szolgáltatótól függ szerintem. De ha költséges is nem hiszem, hogy drága lenne, mert akkor hasznot húzna az én országom is belőle valahogy.
2013. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan add meg a mobilszámodat.

Biztonsági okokból kéri, nem csinál vele semmit, nem adja ki senkinek, mint ahogy a többi regizéses adatodat sem.

Semmi anyagi vonzata nincs!!!!

2013. jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sinjockey válasza:
Igen,én is nemrégen oldottam fel ezt a stuff-ot,nagyon féltem hogy mi lesz,de eddigi tapasztalataim szerint semmi pénzlevonás,stb.,ez csak egy ellenörzés,és ha sikeres akkor 2 perces munka.beírod a számod,elküldi egy sms-ben a kódot,(én az sms-t ajánlom) beírod,és már kapod is a fejedhez,hogy már 15p fölött is tölthetsz :) nem pénzkérdés :)
2013. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!