Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri tabletet venni?

Megéri tabletet venni?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor milyen márkájút ? és kb. mennyibe kerül ?

2013. jan. 1. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Ha szeretsz internetezni és vifi közelben vagy akkor jó.
2013. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem , és milyen márkájút ajánlasz ? :D
2013. jan. 1. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem kell a tanuláshoz, ezért vettem. amúgy elég fölösleges, szerintem. Mármint az okostelefonom XXL-es, szóval netezni, filmet nézni azon sem volt rossz, a játékokat is szépen viszi, ha olyanom van.

Én egy ConCorde Play tabot vettem. gynyörű a kijelzője, ha nem futnak felesleges programok, sokáig bírja az akksi, és a legkomolyabb játékokat, HD videókat is simán viszi. viszont a wifije katasztrofálisan gyenge a fém hátlap miatt (ezt a nagy testvérénél, a NOVUM-nál orvosolták, az kb. 65e Ft). De mint mondtam, ez engem annyira nem vág földhöz, mert 1) nem net céljából vettem 2) van telón mobilnet, amit wifi hotspottal meg tudok fele osztani 3) itthonra vettem egy erősebb antennát, azóta nincs gond. De ha elsősorben netre kéne, ne ezt vedd. a Novum nagyon jó, az 10 inches. Én az ipadot utálom az IOS miatt. Ott van még a nexus, az 7 colos, nagyon jó. A concord kis tabjai is jók, ha nincs sok pénzed. Ha pedig nagyon sok van, akkor ott a Sony tabja, vagy egy Samsung.

2013. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H.B10 válasza:

nemtudnátok ez jó tablet nekemis kéne 1 netezésre filmnézésre és játszásra is

kinéztem 1 et és jónak tünik szerintetek?Samsung

P3110 Galaxy Tab 2 7.0

2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!