Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a pedomaci. Info-val?

Mi lett a pedomaci. Info-val?

Figyelt kérdés
már vagy fél éve nem jön be :(
2012. dec. 31. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
#13: elég érdekes meglátás a társadalom erkölcsi megmentőjeként tekinteni egy pedofil oldalra. Kár, hogy semmi nem igaz abból, amit állítasz. Hány tiniribit tartott vissza a rossz útra téréstől ez az általad dicsőített oldal? Hány szülővel tudatta, hogy te figyelj már, gáz van a lányoddal? Eggyel sem! Ellenben kiszolgált egy csomó pedofil állatot, meg örökre megszégyenített jónéhány kislányt. Kíváncsi lennék, ha a te lányodra rántana rá ezer pedo, és rajta röhögne a fél ország, akkor is ezt mondanád-e.
2013. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, ha valaki felnőtt csinál magából hülyét, akkor azt mondom, úgy kell neki. De hogy egy 12 éves, mondjuk mert nem volt, aki rászóljon, és csak követte a trendet, igen, szánalmas, de szerintem nem őt kéne ezért megszégyeníteni. Mint ahogy a te dédelgetett oldalad csinálta.

De gondolom te is rájuk verted, ezért véded ennyire.

2013. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
éés van olyan aki szilveszterkor kérdéseket ír ki xDD és az a leviccesebb hogy van aki/k válaszolnak ráá xDDDDDD
2013. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ne csodálkozz ezen hogy sokan válaszolnak mert hiányolják az oldalt,több millió pedofil van a világon,Magyarországon szerintem legalább 50 ezren akik le is mernek tölteni tiltott cuccokat,csak menj rá egy pedó fáljcserélő oldalra (én hármat találtam kapásból persze köztéri wifis csatlakozással keresgéltem )és nézd meg a napi forgalmat lent az oldal alján marha nagy a letöltők száma, nem beszélve arról hogy egy r@ygold torrentet pillanatok alatt le lehet tölteni a sok seedernek köszönhetően.
2013. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

@Utolsó

Nem a letöltés idejét nézik hanem a sávszéleséget.

Tehát aki 20 megás nettel szed le r@ygold meg pthc anyagot azokat monitorozzák jobban. Főként a feltöltőket.

Mer hogy letöltöd egy dolog, de a seedelés már többszörösen sulyosbítja a már eleve "törvénysértő" aktivitást. Másfelől torrentben én nem bíznák. html ről ne is beszéljünk. Tuti lebukás ha rád tapadnak.

2014. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!