Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mi alapján szűri...

A facebook mi alapján szűri ki azokat az embereket akik megjelennek az adatlapon, mint ismerősök? (8db) A kérdésem azokhoz szól, akik foglalkoztak már ezzel, esetleg van valami infójuk, a kérdéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Utána néztem, már,és tudom nem csak én tettem fel ezt a kérdést. De nagyon fúrja már az oldalam, hogy miért ugyan azon emberek jelennek meg nálam általában. És a válasz nem lehet az, hogy sokat nézem az adatlapjukat, vagy velük beszélgetek a legtöbbet. Mert nem kísérem figyelemmel ezeknek az embereknek a közösségi életét. És életemben nem beszéltem velük a facebookon keresztül. A legtöbben azt mondták véletlen. De azt sem akarom, elhinni, hogy véletlen 10-ből legalább 7 alkalommal ugyan azokat az embereket sorsolja ki a gép, több 100 ismerős közül.

2012. dec. 30. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenszerűen. Akár elhiszed, akár nem...
2012. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en regota figyelem, es ugy vettem eszre, hogy altalaban azokat mutatja akikkel legintenzivebben vagy kapcsolatban..tehat akkik legtobszor likeoljak a kepeidet vagy akiknek legtobszor likeolgatsz te, akik legtobszor szolnak hozza kepeidhez vagy akiknek te szoktal gyakran kepeihez hozzaszolni
2012. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nincs összefüggésben azzal,h kiket nézel, kiket lájkolsz stb...Nekem totál olyanokat dob ki,akiknél talán fb fent létem alatt talán egyszer lájkoltam!!! Akinél rendszeresen lájkolok,őt/őket nem dobja ki.
2013. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, fenn is leírtam, hogy nem nézem minden oldalt megjelent ismerősöm adatlapját. Szóval ez szerintem sem lehet válasz.
2013. jan. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!