Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A freemail csak nekem átláthat...

A freemail csak nekem átláthatatlanabb, vagy ti sem találjátok a leveleiteket?

Figyelt kérdés
Ugye újítottak rajta az átláthatóbbság kedvéért, na ez annyira sikeres, hogy nem látom a beérkezett leveleimet. Még dolgoznak rajta, mert egyelőre egy nagy sz*r vagy pedig csak én nem tudom kezelni?
2012. dec. 30. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A freemail már egy ideje nagy szar, hagynám a fenéba.
2012. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van már gmailem, de a freemailen meg vannak dolgok, amik kellenének onnan.
2012. dec. 30. 01:38
 3/7 anonim válasza:
asszem meg lehet oldani hogy a leveleid átkerüljenek amúgy gmail szűz vagy hogy ebbe a kategóriába tetted? :D
2012. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi nem tetszik rajta, mondjad.


Meg lett csinálva olyanra amilyen, Beérkező levelek egyértelműen elérhető.

2012. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A freemail fiókom cölibátust fogadott.
2012. dec. 30. 01:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Negyedik: Mondom. Az nem tetszik rajta, hogy belépek, van egy Gépház mappa, és azon kívül nincs több, akárhogy meresztgetem a szemem. Néha kiírja, hogy ,,nem sikerült betölteni a mappáidat, próbáld meg 30 perc múlva", na de ezt írja ki már pár napja, szóval ebből gondolom azt, hogy elk*rták.
2012. dec. 30. 01:44
 7/7 anonim ***** válasza:

"A freemail fiókom cölibátust fogadott."


Ez kész :DDD


nekem meg a szekrényfiókom :D indítok is ilyen kérdést. vagy inkább nem, azért mégsem adok annyi melót a modiknak :D

2012. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!