Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok a wifi-re rákapcsoló...

Nem tudok a wifi-re rákapcsolódni. Hugom rátud nekem nem engedi a telefonon azt írja ki, hogy a hitelesítés sikertelen. Mit csináljak, hogy rátudjak csatlakozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám,hogy van egy Samsung Star 2 telefonom és most karácsonyra kaptam egy D-Link GO-RT-N150-et routert. És én nem tudok rá csatlakozni azt írja hogy a hitelesítés sikertelen. Hugom kapott egy tabletet és ő rátud csatlakozni csak én nem. Ha valaki tudna valami megoldást vagy tudna segíteni nagyon megköszönném :)

2012. dec. 29. 18:49
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hát van olyan hogy nem jó a router :/
2012. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Vissza is vittük és azt mondta a srác,hogy nem tud vele mit csinálni a telefonnal van a baj,de hiába próbálom megcsinálni nem sikerül. És kicserélni vagy fizettünk volna rá és adott volna egy TP-linkeset azt mondta csak akkor fogja,ha máshova sem tudok rá csatlakozni. :) de azért köszi a válaszod.
2012. dec. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!