Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facbookon hogy kell ezt...

Facbookon hogy kell ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Már ha lehetséges az ilyen.

Szóval valahogy szeretném eltüntetni az összes olyan képet az fb-mről amin bejelöltek, és mostantól előzetesen felül tudjam vizsgálni a képet, mielőtt elfogadom (vagy éppen visszautasítom) a jelölést rajta. Lehetséges ez?


2012. dec. 28. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A régi bejelöléseket egyesével.

A későbbiekre pedig van ilyen jóváhagyási beállítás, nézz körül az adatvédelmi beállításokban.

2012. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

am azért tettem ki a kérdést hogy hátha valaki tudja és nem kéne fél órát böngészgetnem a beállításokba.

2012. dec. 28. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

De nem félóra megtalálni. Én ezt sosem kerestem és most 30 másodperc alatt megtaláltam és 6 kattintás összesen. És ha veszed a fáradtságot, hogy megkeresed, nem vársz órákig itt a válaszra, és előbb eléred amit akarsz.


De leírom neked azt a 6 kattintást:

1) jobb felső sarok, adatvédelmi ikon, klikk

2) "További beállítások" a lenyíló menü alján, klikk

3) "Idővonal és megjelölés" bal oldali menüben, klikk

4) 3. blokk, "Hogy szabályozhatom a megjelölésemet mások által és a megjelölésem ajánlását?", első "szerkeszt" linkje, klikk

5) megjelenő kép feletti lenyíló lista, klikk

6) Engedélyez, klikk

2012. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!