Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti be a Facebook...

Miért nem tölti be a Facebook az üzeneteket?

Figyelt kérdés
Amikor belépés után rákattintok fönt a bal oldalon az üzenetek ikonra, elfehéredik a képernyő, és nem tölt be semmit. Ez tegnap este óta van így, próbáltam másik gépről bejelentkezni, de ott is ugyanez van. Azért idegesít nagyon, mert fontos üzenetet várok, és látom is, h jött levél, de nem tudom megnyitni. Valaki tapasztal valami hasonlót? Egy barátnőmet kérdeztem, neki nem volt ilyen gondja, ő meg tudja nyitni a dolgait. Egyébként a "kit ismerhetek" és az "értesítések gond nélkül bejön. Chatbe is be tudok lépni, de nem jelzi, h bárki is fent lenne, ami tegnap este óta "gyanús". Valami tipp, h mit csináljak? Az oldallal van gond, vagy nálam nem oké avlami?
2012. dec. 27. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A facebookon összevissza "fejlesztenek" mindent. Ami jócskán a stabilitás rovására megy. Ha 1-2 napnál tovább tart, akkor lehet aggódni, de addig ez -sajnos - "normális". Egyébként más felhasználó a te gépedről belépve is tapasztalja ezt?


(OFF: sajnos a Facebook nem az a rendszer, amire bármi fontosabbat rá lehetne bízni.)

2012. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Más felhasználó nem próbált belépni, mivel egyedül én regisztráltam a családban:D (én is jó sokáig ellenálltam)

Tudom, hogy nem szabad igazán fontos leveleket az oldal megbízhatóságára bízni, nálam igazából csak arról van szó, hogy van 1-2 ember, akivel az oldalnak köszönhetően vettük fel újra a kapcsolatot, és jelenleg csak itt tudjuk elérni egymást.

2012. dec. 27. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, értem én, nem kell mentegetőznöd. :)

Sokan vannak így. Nem piszkálásból írtam, csak megjegyeztem, hogy sajnos ez nem egy komoly rendszer. Lehet, hogy paranoiás kockának tartanaka emiatt, de aki egy kicsit fontosabb ismerős, attól szoktam kérni még egy elérhetőséget (email, telefon, stb), hogy el tudjam érni, ha valami gáz van a facebookkal.

2012. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!