Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom a toolbart...

Miért nem tudom a toolbart törölni a Google Chrome-ból?

Figyelt kérdés

2 napja állandóan megjelenik a Chromeba ez a toolbar:

[link]


tény, használok Vuze-t már rég óta, de csak most jött be ez nekem, és telepítésnél nem kértem a Vuze toolbart.

Ezzel nem is lenne baj, de nem tudom törölni onnan sehogy.

Rámegyek (jobb gomb) ilyenek vannak: kikapcsolás, eltávolítás a chrome-ból.

Akár melyikre megyek rá mindig, ha kilépek és belépek a Chrome-ba, újra ott lesz.

Van ilyen a Chromen belül, hogy bővítmények kezelése, ott is megtalálható ez a Vuze Remote toolbar, ha onnan törlöm akkor is mindig vissza jön.

Kérlek segítsetek, mert azóta minden oldal elcsúszik, és valamit be sem hoz :S


2012. dec. 26. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Programok törlésénél is próbáld.
2012. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

erre gondolsz:

Vezérlőpult, programok telepítése és törlése?

Mert innen már minden toolbart töröltem, de így sem jó :S

2012. dec. 26. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] - ezzel.
2012. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm, használtam de a Chrome-ba egy toolbart sem talált. A mozzilába megtalálta ugyan azt a Vuze Remotet ami van a Chromeba, letöröltem, de ígyis ottvan a Chromeba
2012. dec. 26. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:

A Vuze toolbar egy program letöltése során is rákerülhetett, amikor is ki lehetett pipálva, de te nem vetted ki a pipát.

Eltávolitása:

http://www.youtube.com/watch?v=6kZPaQG8qOo

[link]

2012. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha leszed a programok telepítése/törlése cuccal a progit, ami feltette, a toolbar nem tűnik el Chrome-ból. Ha a fenti megoldás nem jött be, akkor Chrome menü, Beállítások, Bővítmények, katt a kuka ikonra a progi mellett.
2012. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Registryből törölve tudtam az AVG toolbartól megszabadulni, minden böngészőmben megjelent!
2012. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt a bővítményes dolgot megcsináltam ezerszer kb, ami a videóba van, olyan meg nekem nincs a Chrome-n, már az szerintem ugyan az ami a bővítményeknél található.

Akárhányszor kitöröltem, mindig visszajött :O


Utolsó válaszoló: "Registryből..."

Ez egy program, vagy a Chromen belül van?

2012. dec. 26. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Registry: nem veszélytelen, ha nem értesz hozzá, de hatásos. Win7-ben azonban nem tudom pontosan.
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Registry a Windows regisztrációs adatbázisa. Ha véletlenül beletörölsz, akkor telepítheted újra a Windows-t.

Próbáld meg így: Három vonal, Beállítások, Induláskor: ott is benne van? Keresés: keresőmotorok kezelése. Innen is töröld. Nézd meg, nincs-e a Bővítmények között?

2012. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!