Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nCore-on megkérem a staffot...

Ha nCore-on megkérem a staffot hogy törölje az accomat, akkor nem esik semmi bántódása annak az acc-nak amelyről a meghívó jött nekem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem szabálysértés miatt kerülsz ki a rendszerből, nem kellene problémának felmerülnie.
2012. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igaz.

Köszönöm. :)

2012. dec. 25. 00:12
 3/5 A kérdező kommentje:

De egyébként ha tényleg írok neki,akkor 100% hogy töröl?

Van 1 fölös accountom,azt meg nem akarom hogy kirugjanak mert akkor az is szívnak aki meghívott.

2012. dec. 25. 00:13
 4/5 lindmayer ***** válasza:

ha inaktivitás miatt kerülsz ki az oldalról, akkor azt nem teszik ki aki meghívott téged; akiket meghívtam, azok mözül már négyet is kitöröltem, és én még vígan töltöm le a kedvenc sorozataimatXD

csak akkor törlik, ha valami súlyos szabálytalanságot művelsz(csalsz a feltöltéssel, rossz szavakat írsz egyes felhasználókra meg ilyesmik)

2012. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiókhalmozás más téma, ugyanis az tiltott. Korábban volt is ilyen hír:


"Azon felhasználók, akik jelenleg is több elérés birtokosai, számukra biztosítunk most egy lehetőséget, hogy egy kivételével (amelyet szeretnének megtartani) töröljék az összes hozzáférésüket. Tehát, KIZÁRÓLAG azok kattintsanak erre a linkre, akikre a fentebb írt szabályváltoztatás vonatkozik.


Az érintett felhasználók amennyiben nem tesznek eleget a felszólításunknak, úgy ők az összes hozzáférésüknek búcsút inthetnek."


A link a delacct.php aloldal, ezt próbáld megnyitni és akkor törölheted a szükségtelen fiókot magadtól is. Ha esetleg már nem aktív az aloldal, akkor csak kérni tudod hogy töröljék. Az admin hozzáállása a kérdéses, az is lehet hogy nem csinál semmit mert önként jelezted, az is lehet hogy kitilt mert felfedted a szabálysértést.

2012. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!