Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on ha rámegyek az...

Facebook-on ha rámegyek az adatlapomra é ott felül egy kis négyzetbe mutatja ismerősöm azok azok az ismerőseim akik gyakrabban nézik az adatlapom?

Figyelt kérdés

Mert biztos nem azok akiknek én nézem,mert van köztük olyan is akinek egyáltalán nem néztem még.

Ha frissítem mindig más lesz,lesznek újak,átrendeződik a sorrend de kb mindig ugyanazok az emberek,és ha megnézem tényleg olyan ismerőseim vannak ott akik valószínű h nézik.Szóval ott akkor most azok az ismerőseim vannak?:D


2012. dec. 24. 10:06
 1/2 A kérdező kommentje:
*és ott felül egy kis négyzetbe mutatja az ismerőseimet
2012. dec. 24. 10:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Random = ha frissíted mindig változik. A véletlenszerűségben benne van hogy valakiket gyakrabban is besorol a rendszer.


Kb mindig ugyanazok = tehát nem mindig = random = ha frissíted mindig változik. A véletlenszerűségben benne van hogy valakiket gyakrabban is besorol a rendszer.

2012. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!