Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chromeba beletette magát az...

Chromeba beletette magát az Orbit downloader, letöröltem, és most egy piros csík van egyfolytában minden weblapon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

An important security update is available for Chrome. Click here to download the update now.

Ez van a piros csíkban.Rákerestem,a Google supportnál találtam választ a problémára,sikeresen frissítettem a Chrome-ot,újraindítottam,de itt maradt ez a felirat :/ ha rákkatintok

etloader.cc/ChromeUpdate.exe

És bejött egy ilyesmi felirat: Download transferred Orbit downloader,please previous,valami ilyesmi.Most pedig a Comodo Securityt adja ki,amit már 1 éve töröltem,nincs a bővítményeim között egyik sem,mégis itt vannak :/ Mit csináljak?



#Chrome-Orbit-Downloader-megszabadulás
2012. dec. 19. 15:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam :)
2012. dec. 19. 19:15
 2/2 anonim válasza:

Hátha más is szertné tudni, hogy csináltad! :-D


Az Orbit uninstaller néha nem takarít el maga után rendesen.


WIN7-nél menj a C:\Users\Felhasználónév\AppData\Local\Google\Chrome\Application\plugins mappába és töröld ki a "nporbit.dll"-t


vagy csak írd be a keresőbe a dll-t és töröld.


XP-n menj a C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Local Settings\Application data\Google\Chrome\Application\Plugins és töröld az "nporbit.dll"-t

2013. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!