Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Így vissza lehet keresni a...

Így vissza lehet keresni a kérdését?

Figyelt kérdés
Volna egy nagy problémám, rájöttem hogy a párom fent van ezen a honlapon és kérdezett a Szerelem, szex kategóriában. Mivel az utóbbi időben nagyon gyanúsan viselkedik, félek hogy megcsal, ezért szeretném kideríteni, hogy mi volt a kérdése. Tudom a felhasználónevét, hogy kb. mikor tette fel a kérdését, de innen nem tudok tovább lépni. Szerintetek hogyan deríthetném ki? Ha írok a moderátoroknak szerintetek kiadják a kérdést? Lécci a rosszaló válaszokból nem kérek!!! Köszi!
2012. dec. 15. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Google-be beírod, hogy:

<felhasználónév> site:gyakorikerdesek.hu

De ez csak az esetben működik, ha engedélyezte, hogy megjelenjen a felhasználóneve. Ha nem, akkor marad az az opció, hogy megpróbálsz belépni az ő email+jelszó párosával.

2012. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mod nem fogja kiadni. pontosabban senki sem. nyisd meg a kategóriát és kutakodj benne vagy kérdezd meg a párodat. ez a legtisztább
2012. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A google-sat már próbáltam, de sajnos nem engedélyezte, hogy megjelenjen a felhasználóneve... :( Beszélni már próbáltam vele milliószor, hogy látom, hogy megváltozott mi a baj, mondja el, együtt meg tudjuk oldani, de egyszerűen nem hajlandó rá... Végső elkeseredésemben fordultam hozzátok, tudom hogy ez undorító, alattomos turkálás a magánszférájában, de elkeserít, hogy titkol előlem vmit. Köszönöm a segítségeteket!
2012. dec. 15. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom az ő jelszavát. Úgy gondolta neki szüksége van ennyi magánéletre, én ezt kicsit furcsállom, hiszen ő tudja az én összes jelszavamat és rendszeresen be is lép és ellenőriz... Szerintetek megcsal?
2012. dec. 15. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg az ő felhasználónevére írni privát üzenetet, amiben, az általad vélelmezett témában teszel utalásokat.

A válaszból sok mindenre következtethetsz.

Ajánlatos neked is egy új profilt létrehoznod, és csak úgy érdeklődnöd.

2012. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!