Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren van olyan megoldás,...

Twitteren van olyan megoldás, hogy ha valakit követsz és ő is téged, beállíthatod hogy ne tudjon kommentálni? Mindkét fiók védett.

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves.

A fiókom védett és az ismerősömé is. Mikor írt a saját falára, én írtam neki erre választ: a saját falamon látom hogy válaszoltam, de az ő falán ha megnyitom ezt a szövegét nincs ott a válaszom. Miért? Lehet csak azért mert védett a fiókjaink, vagy úgy van beállítva hogy ne tudjak válaszolni, vagy miért?



2012. dec. 10. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
p.s. tőle nem tudom megkérdezni, mivel csak twitteren van meg ismerősömnek, és ezt nem értem amit írtam, mindez miért van.
2012. dec. 10. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így normális. azzal, hogy megjelölöd, ő látja, hogy írtál rá, ennyi. ha ő válaszol a tiédre, azt se látod magadnál. mindig csak az van a te faladon, amit te írtál.
2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezt nem is tudtam-köszi a gyors választ :). nekem még nem írtak sosem. ha írnak rám, akkor azt feltűnően kijelöli, vagy keresnem kell a válaszok között-re kattintva?
2012. dec. 10. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a falamon az ő válasza nem lesz. de én a saját válaszomat nem látom az ő falán. eléggé furcsa megoldás a twittertől ha ez így normális :D tökre zavaros oldal O.o
2012. dec. 10. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy megnyitva az ő írását, alatta a válaszok között nincs az enyém, bárhányszor írok, a válaszok között nincs az enyém ha megnyitom az aktuális szöveget...
2012. dec. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!