Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉÉG! Nem tudom az msn-t...

SEGÍTSÉÉG! Nem tudom az msn-t feltenni?!

Figyelt kérdés
szval letöltöttem az msn live-t (a 2008asat) és 1sterúen nem enged belépni mivel elvileg le kellene hozzá töltenem a legújabbat de az meg a microsoft oldalára megy ill menne fel de azt nem hozza be... mit tegyek? a microsoft oldalával lehet baj?
2009. aug. 20. 22:49
 1/8 anonim válasza:
Töltsd le a legújabbat. Nem sokkal rosszabb. De én spec úgy használtam egy ideig, hogy kijött az a legújabb verziós panel, alapból indításnál, és ha rákattoltam, hogy mégse, akkor bejött a régebbi verzió.
2009. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a legújabbat is a microsoft.com-ról akarja a gép de az nem jön be vmér
2009. aug. 20. 23:49
 3/8 Giovanni ***** válasza:
próbáld ezzel:D [link]
2009. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi de ez sem volt jó
2009. aug. 21. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN ! Mi lesz most ? :O
2009. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
...hát igen én is ezt kérdem...kénytelen vagyok a régit használni
2009. aug. 21. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Microsoft oldalak csak Internet Explorerrel működnek normálisan. [link]

Innen Rendszergazdáknak szánt lehetőségek. Ezt nyisd meg, rögtön az első sorban ott az új Messanger Live.

2009. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be a gépedet Automatikus Windows frissitésre, akkor nem kell letöltögetned. Tört Windows-zal nem igazán nem működik.
2009. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!