Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok YouTube-on...

Miért nem tudok YouTube-on kommentet írni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megjegyzést írni videók alá, de nem engedélyezi.Azt írja: "Hiba történt.Próbálkozz újra." Mi lehet az oka?

(A Gmail-es email címemmel vagyok bejelentkezve)


2012. dec. 10. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2012. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:
Ez nálam akkor történt mikor proxy-t használtam.
2012. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mozillát, de már próbáltam Chrome-mal is, és azon se engedte... Ötlet?:/
2012. dec. 10. 23:06
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Nagytakarítás a gépeden (előzmények ,sütik stb). Lehet valami beírta magát a hosts fájlba, vagy valami szkript blokkolja akármi, nem tudom!

Sajnos kevés ez az infó, többek lennénk ha leírnád mit próbáltál eddíg!

Nézd meg az internetkapcsolatod, nincs e valami proxy beállítva. Ez akkor fordúl elő ha az oldal (youtube) nem tudja lekérni bizonyos adataidat pl.: helymeghatározás. Talán a youtube -on belül állítsd be a helyzeted fix re. Több ötletem nincs.


mint írtam nálam a proxy okozta ezt!

2012. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de minden elkövettem és még így sem engedélyezi. Próbáltam Chrome-on, Mozillán, töröltem az összes előményt, sütiket, lefuttattam vírusírtókat, csináltam új Gmail fiókot és semmi. Egyetlen videóhoz sem enged hozzászólni, hibát jelez. Ezzel a proxy dologgal nem tudtam mit kezdeni, mert nem igazán értettem, hogy pontosan mit kellene csinálnom? Egyéb ötletek?
2012. dec. 12. 00:20
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Proxy Firefox


[link]


Windows hálózat:


Hálózati kapcsolatok / /ulajdonságok / TCP/IP tulajdonságai- "IP -cím automatikus lekérése"


[link]


A böngészőben a szkriptek legyenek engedélyezpve (FF Noscript tiltja)


Nézd meg a tűzfalad naplóját nem blokkol -e valamilyen oldalt, hivatkozást.


Vírusírtók nem minden esetben találják meg a spywereket, malware -ket, Futtass malwer keresőt is (MalwareBytes,IQbit Malware Frighter)

2012. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mégegyszer a tippeket! Sajnos még ezek után sem sikerül kommentet írnom. Viszont kiderült, hogy saját feltöltött videó alá tudok megjegyzést írni, csak az alá nem, amit mások töltöttek fel. Ez hogy lehetséges?
2012. dec. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!