Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megtudni a...

Realblanco kérdése:

Hogyan tudnám megtudni a jelszavam Facebookon?

Figyelt kérdés
Történt egy kis probléma. A minap megváltoztattam a jelszavam facebookon, egy bonyolultabb jelszóra, amit egy jegyzettömbbe elmentettem, de a böngészővel elfelejtettem megjegyeztetni. A jegyzettömböt pedig véletlenül töröltem. Hogyan tudnám a jelszavam megtudni? Nem megváltoztatni akarom új jelszóra, mert csak annyit ajánlanak fel, amikor rákattintok arra, hogy elfelejtettem a jelszavam, hanem csak megtudni a jelenlegit! Az email-emre be tudok lépni. Előre is köszönöm a segítséget! Aki tud segíteni, az legyen szíves írja le!
2012. dec. 10. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. Ha a böngésző megjegyezte volna akkor meg tudnád nézni, de így nincs rá lehetőséged. Lehetne ugyan szórakozni valami visszaállító programmal, ami helyreállítja a törölt jegyzetet de szerintem egyszerűbb új jelszót igényelni az eamil címedre. Legfeljebb megadod ugyan azt.
2012. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha megpróbálkoznék azzal, hogy e-mailt írok nekik???
2012. dec. 10. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó esetben megfelelő adatvédelem mellett még ők sem látják a jelszavadat.

Email-en keresztül amúgy is bonyolultabb lenne igazolni a személyazonosságodat. Arról nem is beszélve, hogy emailt írni nekik nem lehet, legfeljebb a helpdesk oldalon keresgélhetsz valami ide vágó témát.


Felesleges bonyolítani. Kérj új jelszót az email címedre és kész.

2012. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj egy újat. Ha később eszedbe is jut, amit most elfelejtettél, arra viszont már nem fogja megengedni hogy még egyszer megváltoztasd.
2012. dec. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!