Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a facebook,...

Miért nem engedi a facebook, hogy bejelöljek egy ismerősömet?

Figyelt kérdés
Szerettem volna bejelölni az új ismerősömet,de nem engedi,azt irja ki,hogy még 23 napig lesz ez igy..ez mitől van? nem lehet átállítani??

2012. dec. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelöltél be rövid idő alatt sok embert? Akkor tilt le az oldal, és ezt felülbírálni nem tudod. Esetleg kérd meg hogy ő tegye meg, elvileg az nincs tiltva.
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem be se enged...már cirka 4 órája
2012. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és nem lehet ellene tenni semmit???
2012. dec. 9. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ne csináld ezt semmivel. Ha túl sok kommentet írsz letilt, túl sok like esetén letilt, túl sok ismerősnek jelölés esetén letilt.


Valahol 50 személy/nap limitet olvastam, de próbálj mindig csak kevés embert jelölni, és várd meg hogy elfogadjanak. Ha olyanokat jelölsz akik elutasítanak, szintén letilt a rendszer.

Megkerülni nem lehet.

2012. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a Facebook egy antiszociális közösségi oldal.

[link]

Egyébként: ez a "büntetés", ha idegeneket akarsz megismerni. Egy időre letiltanak...

2012. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!