Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy facebookos oldalam,...

Van egy facebookos oldalam, hogyan tehetném népszerűbbé?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleményére lennék kiváncsi, akiknek már van oldaluk, és azért pár lájk van is rajta. :)

#oldal #Facebook #like #lájk #népszerűstés
2012. dec. 6. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Miről szól? Ha van másik ezer ugyanolyan oldal akkor sosem lesz népszerű.

Olyat csinálj amin saját és egyedi tartalom van, hogy legyen értelme látogatni.


Idézetes oldal meg humorblog vagy olyan rajongói oldal aminek tárgya rendelkezik saját hivatalos oldallal is szintén nem ér semmit.

2012. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Latom atszerkesztettek a kerdesemet.... :)

Hat igazabol probalom olyan tartalmakkal ellatni az oldalt ami nagyjabol erdekli az embereket. Kepek, viccek hasonlok. Jelenleg meg csak ilyenekkel rakom ''tele'', hogy mert az ilyenekre vevok szotak lenni. Ugy tervezem, ha mar lesz jo par lajkolo akkor megprobalom tobb dologgal megtolteni. :) Jelenleg azt tapasztaltam, hogy ezekre van igeny..... :)


Egyebkent az oldal neve (remeleme ehez mar nem piszkalnak hozza)


CoolFacesツ


Keress ra, pont ilyen nevvel nincs meg oldal, ha jol tudom szoval nem lesz nehez. :) (Csak hogy lasd, jelenleg miket posztolok stb...)

2012. dec. 6. 16:11
 3/4 anonim válasza:
engem is érdekelne, nekem is van egy oldalam, ami ugyebár máshogy működik, mint a személyes regisztráció, nem tudsz ismerősnek jelölni emberek stb. Oldal népszerűsítése tényleg csak úgy tud történni, hogy ismerősöket kérsz meg, hogy lájkolják, osszák meg?
2012. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csinalhatsz egy profilt, azzal jelolgetsz stb.... majd mikor van jopar ismerosod, akkor atalakithatod oldalla. Akkor elfog veszni minden kep amit feltoltottel, stb... viszont az ismerosok megmaradnak, mint akik lajkoltak az oldalt. :))
2012. dec. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!