Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gépem nem ismeri fel az...

Gépem nem ismeri fel az hálókártyám. Hol lehet megnézni hogy milyen típus van benn? Mert gondolom ahhoz való drivert kéne leszednem XP-re.

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet, valamiért nem ismeri fel a hálókkártyát, eszközkezeőben egyéb menü alatt Ethernet-vezérlő előtt sárga kérdőjel van, így nincs internet a gépemen. Hol tudom megnézni hogy milyen hálókártya van a gépembe? Mert gondolom meg kéne nézni és leszedni egy ahhoz jó drivert XP-hez.
2012. dec. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alaplapi ethernet vezérlő, akkor az alaplap oldalán szedd le a hozzá való drivert. Sőt, lehet, hogy nincs külön driver, hanem az alaplap drivereivel együtt van.
2012. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem te voltál véletlenül, nem jó a link?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2012. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igen. A lényeg hogy eljutottam oda hogy az alaplapom típusa MSI MS-7094. Amit te belinkeltél onnan leszedtem hozzá mint az 5 drivert xp-re és fel is raktam. Biztos hogy jó amit küldtél mert a hang az megjött. Viszont net tivábbra sincs hiába telepítettem fel mint az 5 drivert...:( Nem értem egyszerűen.... máskor mikor újrarakom mindig alapból van, most meg így sincs hogy leszedtem az alaplaphoz minden drivert... egyszerűen már tanácstalan vagyok ....:(
2012. dec. 5. 17:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi azért a segítséget.
2012. dec. 5. 17:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És még mindig ott a sárga kérdőjel a vezérlőpultban az Ethernet-vezérlő elött...
2012. dec. 5. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A következőt próbáld meg, kicsomagolod a lan drivert majd eszközkezelőben jobb katt az ethernet vezérlőre és illesztőprogram frissítése->update kihagy telepítés listából->megadod a kicsomagolt driver mappát:Gigabit\PCI\WINXP és ok.
2012. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örök hálám zsolti már van net:D Köszi szépen.
2012. dec. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!