Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miből lehet megtudni hogy...

Miből lehet megtudni hogy milyen szabványú usb stick-re van szükségem a tabletthez?

Figyelt kérdés
huawei vagy zte ez a két lehetőség.
2012. dec. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma eddig egy kérdést sem értettme meg elsőre, lehet az időjárás miatt van... a huawei meg a zte is egy márka, nem szabvány, szóval kifejthetnéd ezt jobban.
2012. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát táblagéphez kell mobil internet. ezt egy usb sticknek hívják. ez egy modem. ebben van egy dekóder, és egy sim kártya. vagy nem? ezt nem tudom. de több féle usb sticket árulnak, jelen esetben ez a két márka forog fenn különböző gépekhez való mert egyik nem működik a másikkal. de ez mitől függ????
2012. dec. 4. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az érdeklődést
2012. dec. 4. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

"jelen esetben ez a két márka forog fenn különböző gépekhez való mert egyik nem működik a másikkal"


Honnan van ez az információ hogy egyik ezzel a tabal megy, másik meg azzal? Ami itt szabvány az az usb, usb-t bedugod, feltelepited a drivert és megy. Ha nem, akkor a fejükhöz vágod.

De mondjuk hogy van alapja, egyik tényleg nem megy ezzel vagy azzal a kütyüvel, a válaszadáshoz tudni kéne milyen tableted van vagy tévedek?

2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen de nem tudom ki a gyártó.
2012. dec. 4. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a helyes válasz az hogy vagy huawei vagy zte.
2012. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!