Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebbol lehet valami komolyabb...

Ebbol lehet valami komolyabb dolog?

Figyelt kérdés
probalom roviden leirni. van egy nagyon jo baratnom es annak van egy baratja nagyon jo volt a kapcsolatuk mig egy harmadik szemely nem rontott bele. a lany valtig allitotta hogy megcsalta ot a baratnom pasijaval es hogy facebookon miket irogat neki.. ezert feltortuk neki marmint a lanyet de nem is feltoresnek nevezem inkabb az hogy tudtuk a citromail jelszavat es elkuldtuk a jelszoemlekeztetot.. es igy atvaltoztattuk a jelszavat. a lany emiatt bement a rendorsegre hogy valaki feltorte a fiokjat. ebbol indithatnak nyomozast, vagy foglalkozni fognak vele?! ha igen es kiderul milyen buntetest kaphatunk? 16-17 evesek vagyunk
2012. dec. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ejnye-bejnyét
2012. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Itt egy srác hasonló témában kérdezett, persze mások a körülmények. Olvasd végig a válaszokat, leírja hogy miken ment keresztül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__314..

2012. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez hetfon tortent eltelt azota 1het, kuldhetnek meg levelet? en nem akarok semmibe belekeveredni!!!!! olvastam a fiu sztorijat es ez elegge bonyodalmas megiscsak 16 vagyok
2012. dec. 3. 14:27
 4/5 A kérdező kommentje:
de egyaltalan az IP cimet hogy szerezheti meg a rendorseg? a facebook szervere nem amerikaba van?! vagy mire kideritik mennyi ideig tarthat?
2012. dec. 3. 14:29
 5/5 anonim válasza:
ha csak feltöröd, akkor szerintem semmit, ha a személyi jogait komolyabban sérted, pl. meztelen képet teszel róla fel, írogatsz a falára, akkor lehet bíróság, 2év felfüggesztett meg kapsz egy pártfogót, de nem kell szarni enm veszik komolyan ők sem.
2012. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!